Пластикові карти вже давно і щільно увійшли в наше життя. Загляньте в свій гаманець і неодмінно знайдете там як мінімум дві пластикові карти різного призначення, карта банка, карточка на знижку в супермаркеті, або ж дисконтна карта автозаправки. Ми користуємося ними щодня, і їхнім великим плюс є те, що вони виготовлені із пластику, тобто їхній термін експлуатації дуже довгий.

Відмінності в даній продукції є, як за технологією виготовлення, так і за способом застосування.

Область застосування дисконтних карт на сьогоднішній день найрізноманітніша. Від мережевих магазинів, салонів краси і побутової електроніки до інтернет-магазинів.

Види пластикових карток та їх призначення: дисконтні, клубні, бонусні, накопичувальні, рекламні, страхові, ідентифікаційні та банківські. Як правило, карти видаються і дають право їх власникам карти мати знижку в тому закладі, яке її видало.

За способом виробництва карти можуть бути: зі штрих-кодом, з магнітною смугою, прозорі, золоті, срібні, в кольорі, Smart-карти, карти з номерацією, ідентифікаційні з нанесення фотографій, або іменних даних.

СПОСОБИ ДРУКУ ПЛАСТИКОВИХ КАРТ

• Струйний друк пластикових карт високої якості, підходить тільки для малесеньких тиражів. Цифровий друк пластикових карт підходить тільки для невеликих тиражів, дозволяє наносити фото дуже високої якості, на ній чітко видно дрібні шрифти вони не розпливаються в очах, після друку її ламінують.
• Офсетний друк пластикових карт добре підходить для великих тиражів. Друк здійснюється на великих верстатах, в яких передбачається виготовлення самої друкованої форми, ці форми мають свій певний колір, після накладення необхідних квітів виходить необхідна картинка, потім весь лист з картами ламінується або лакується, в кінці з листа вирізаються карти.

ДИЗАЙН ПЛАСТИКОВОЇ КАРТИ ДУЖЕ ВАЖЛИВИЙ!

Спеціально розроблений дизайн під ваш фірмовий стиль допоможе людині швидше ідентифікувати саме вашу компанію. Яскравість і естетичність карти формує гарне враження й ставлення до компанії. Також за її зовнішнім виглядом вона буде виділятися в гаманці, серед іншого, карта завжди буде нагадувати про вашу компанію, магазин, постійно мотивуючи зайти до вас ще. Матове або лаковане покриття пластикової карти, тиснення на ній цифр або назви, металізована обробка, вставки фотографій, і т.д. - на сьогоднішній день можна виготовити пластикові карти на будь-який як то кажуть смак і колір).