Виготовлення пластикових карток

Пластикові карти вже міцно увійшли в наше життя, їх широко використовують банки, магазини, торгові фірми, клуби, оператори сотового зв'язку і мережі Інтернет.

Основним матеріалом для виготовлення карт є полівінілхлорид (ПВХ). На нього легко наносяться фарби, а сам матеріал легко піддається обробці. З ПВХ виготовляється більшість ламінованих карт. Суть ламінування полягає в тому, що на пластик з нанесеним зображенням впресовується захисне покриття (ламінант), після чого відбувається вирубка карт.

Пластикові картки – розмір і ширина: 86мм
висота: 54мм

товщина: 0,76 мм

Ви можете замовити у нас наступні різновиди пластикових і картки:

Дисконтні
З усіх видів карт найпоширеніші - дисконтні. Будь-яка фірма може зробити для своїх клієнтів дисконтні картки. Дисконтні карти можуть бути учасниками дисконтної системи, функціонувати в рамках однієї певної фірми (наприклад, для виплати зарплати співробітникам), або визначати пільги і знижки користувачам мережі різних підприємств, у рамках однієї компанії (чи групи).

Клубні
Клубні картки - це спосіб ідентифікації постійних членів клубу, ресторану, спортивного клубу, пансіонату, медичного центру і т. п. Клубні картки надають їх власникам різноманітні пільги. Використовуючи клубні карти, Ви можете ввести для постійних клієнтів лімітований кредит для оплати послуг даного клубу, ресторану, казино. Якщо клубна карта несе ще більший спектр послуг, ми можемо оснащати її додатковими носіями інформації (штрих-коду, магнітною смугою, мікропроцесором).

Рекламні
Рекламні карти все більш активно використовуються компаніями для залучення нових клієнтів. Пластикові картки використовуються для локальних рекламних акцій.

Карти на папері (ламінований картон).

Найекономічніший вид карт, але на них також можливе нанесення номерів та scratch-панелей.

Ідентифікаційні картки (пропуск, бейджі, візитні картки).
Ідентифікаційні картки - це «пластиковий» документ, який засвідчує особу вашого співробітника.

Страхові карти

Багато страхових компаній пропонують своїм клієнтам пластикові поліси, які в подальшому можуть використовуватися в автоматизованих системах обслуговування, або служать простим посвідченням для отримання страхових послуг.
Виробництво пластикових карт зазвичай складається з двох частин:
Виготовлення заготовки у вигляді пластику з нанесеним загальним для всіх карт поліграфічним малюнком, місцем для фотографії та індивідуальними даними.

Персоналізація, тобто нанесення персональної інформації власника.
Пластикові картки з ембросуванням  (золото/срібло/фарба) будуть виглядати ще привабливіше.