Друк пластикових карт - актуальна реклама
Пластикові картки є одним з найбільш прогресивних та актуальних методів залучення клієнтів у бізнес середовище. Вони стали популярними внаслідок своєї універсальності, а також естетичності і довговічності.

Технології виробництва карт з кожним роком стають все більш досконалими, тим самим, розширюючи сферу їх використання. Типи пластикових карт поширених на сьогоднішній момент здатні повністю задовольнити потреби бізнесу. Для того, щоб залучити клієнтів і нових замовників у сфері торгівлі та послуг - друк пластикових карт – необхідна умова. Дисконтні картки вважаються одним з найкращих варіантів в маркетингу.

Власники таких дисконтів можуть економити, а фірми та магазини, таким чином, надають позитивний вплив, тим самим, стимулюючи лояльне ставлення до себе. Впровадження дисконтних карток значно впливає на зростання активності покупців. Дисконти надаються, наприклад, під час проведення рекламних акцій та інших заходів, які дають можливість залучати нових і утримати колишніх клієнтів. Виробництво пластикових карт потребує сфери торгівлі (продукти харчування, косметика, одяг, електроніка та техніка, коштовності), а також у сфері послуг (салони краси, розважальні комплекси, ігрові центри, ресторани, фітнес та спа-центри, АЗС). У процесі виготовлення дисконтних карт важливу роль відіграє дизайн, тому, що такий продукт позитивно впливає на споживачів і викликає позитивні емоції. Продуманий і красивий дизайн карти служить яскравою рекламою.

Щоб ідентифікувати клієнта, на стандартних виробах наносяться спеціальні штрих-коди, магнітні смуги або іменна ембосування, що дає можливість визначати пріоритети різних цільових аудиторій.