Користь від старих пластикових карток

Рано чи пізно ви помічаєте, що гаманець вже роздуло від пластикових карток, що нагромадилися. І серед них немало таких, які потрібно просто викинути. Дисконтні картки магазинів, що закрилися, витрачені

телефонні картки, картки на знижку, у яких закінчився термін придатності, зарплатна картка з вашої колишньої роботи, так хіба мало що ще.

Не поспішайте викидати старі пластикові картки

Не поспішайте до відра для сміття. Як відомо, пластик дуже стійкий до природних дій і не розкладається десятиріччями. Ми пропонуємо, можливо, і дещо забавне, але з екологічної точки зору вельми розумне застосування старим пластиковим карткам.

Для тих, хто уміє грати на гітарі

Немає нічого найбільш схожого на медіатор, як пластикова картка. Пластикові картки нічим не поступається за якістю пластику, що використовується при виробництві медіаторів. Нам потрібен тільки маркер і ножиці. Визначаємося з формою медіатора, малюємо, вирізуємо. І ось фінанси у прямому розумінні співають вам, наприклад, романс.

Для тих, хто непогано малює

Виявляється пластикова картка в руках художника може бути відмінним інструментом. Картою дуже зручно наносити рівномірні широкі фарби (можна масляною, а можна більш демократичною гуашшю), ну, а якщо потрібні більш тонкі лінії, скористайтеся ребром або кутом картки. В Інтернеті ви зустрінете безліч найкрасивіших картин, виконаних за допомогою цієї нехитрої техніки, а також знайдете сайти, на яких викладені цілі майстер-класи, де вас навчать всім секретним прийомам.

Посадити... квітку

З пластикової картки легко зробити мініатюрний горщик, дерево, звичайно ж, до нього не увійде, але маленький кактус запросто.

Пластикову картку надрізаємо з кутів, обережно складаємо, проклеюємо акуратно скотчем. Кладемо в крихітну вазу, що вийшла, небагато землі, поміщаємо паросток від кактуса або іншу кімнатну рослину. Зробіть такий горщик з малюком і посадіть в ньому звичайну фасолинку. Море радості побачивши паросток, що з'явився, гарантовано. Ну, а ваза, що вийшла, настільки легка, що її можна прикріпити до чого-небудь, наприклад, магнітом до холодильника. Ото будуть здивовані ваші гості.

Банківські картки в IT-технологіях

MiniSD, MicroSD, SD- картки завжди можуть згубитися. З цим нічого не поробиш, підступні мікросхеми стають все менше і менше. Але ж і ми теж не дрімаємо. І у нас залишилися Лівші, здатні підкувати електронну кібер-блоху. Для цього нам необхідні, власне, банківська картка, гострий канцелярський ніж або скальпель. Ну і вправність, звичайно ж. Приміряємо місце для носія інформації на банківській картці і акуратно вирізуємо задню і передню панель. Залишилося з'єднати їх скотчем і міні-футляр для вашого носія інформації готовий.