Дисконтні карти - стандартна фіксована знижка у відсотках від суми оплати, яка гарантує знижку покупцю тим самим заманює його зайти до вас ще і ще раз. Видача таких карт часто здійснюється при відкритті нового магазину, або позначають мережу магазинів чи офісів від однієї фірми. Дисконтні картки магазинів або фірм мають свій розпізнавальний стиль, наприклад можна замовити логотип на пластикових картах і робити їх в однаковій кольоровій палітрі. Надрукувати дисконтні картки у нас ви можете тиражем від 100 шт., і ви здивуєтесь як вони швидко у вас розійдуться. Замовити виготовлення дисконтних карт потрібно зазделегідь, тому що на їхнє виготовлення потрібний певний час.
Пластикові накопичувальні або бонусні карти, є частиною однієї, або багатьох бонуснох програм здебільшого мережевих магазинів і на відміну від дисконтних не дають пряму знижку, а лише накопичують бонуси чи бали за покупки, якщо це бонусна карта якогось закладу харчування, або спортзалу, то бонуси надаються за відвідування і т. д., у залежності від умов цієї програми. Бонусні карти прийшли на зміну дисконтним. Знижки не в усіх закладах завжди виправдані. Бонуси, навпаки, є гарантією того, що клієнт повернеться. По суті бонуси або бали - це відкладена знижка, мотивація для клієнта прийти наступного разу. Бонусна програма є одинією із видів програм для заохочення покупців. Вибравши правильний підхід, така програма є механізмом з первинним залученням клієнтів і збору про нього інформації, яка допоможе скласти портрети груп покупців, визначити їх цінність і рівень можливих маркетингових вкладень в кожну з цих груп.
Пластикові карти постійного клієнта для готелів, ресторанів також добре відбиваються на клієнтах, їх можна зробити як постійною знижкою, так і бонусною на кожне 10-е відвідування знижка в 50%, чи просто у вигляді візитної картки.
Фірмові клубні карти, стильні означають що власник є членом якогось клубу, наприклад, спортклубу, або належить до певної групи людей зі спільними інтересами. Замовити клубні карти з індивідуальним дизайном можна навіть для кола друзів. Клубна карта надає своєму власникові певні привілегії того клубу, членом якого він є. Дуже часто така карта має якусь персоніндитифікацію свого власника і видається тільки одній людині.
Подарункові пластикові карти заздалегідь підтверджують оплачену послугу або покупку, це може бути сеанс в масажному салоні, або влаштувана акція, наприклад кожному 1000-му покупцеві дарувати виграшну подарункову карту на придбання якогось товару-продукту на певну суму.
Страхові пластикові карти являють собою дублікат страхового полюса, підходять страховим компаніям. Для зручності багато страхових компаній, разом зі страховими полюсами видають клієнтам так звані страхові карти, на яких розміщується контактна інформація страхової компанії (гаряча лінія), номер страхового полюса і інша інформація, необхідна для швидкої і зручної роботи компанії з клієнтами.

Карточка знижки магазину Стиль
Карточка знижки магазину Вінтаж
Дисконтна картка магазину Думен
Картка пропуск спортзалу
Пластикові картки в зпортивний зал
Пластикові картки магазину одягу
Подарункові сертифікати магазину одягу
Пластикові картки магазину взуття
Бонусна картка
Картка постійного клієнта
Картка на знижку