Пластикові карти вже давно і щільно увійшли в наше життя. Загляньте в свій гаманець? Ви неодмінно знайдете там, як мінімум дві пластикові карти різного призначення, карта банка, карточка на знижку в супермаркеті, або ж дисконтна карта автозаправки. Ми користуємося ними щодня!
Картки з логотипом вашої організації презентабельні, приємні в руках. Та найбільшою перевагою пластикових карток від паперових є те, що вони виготовлені із пластику, таким чином їхній термін експлуатації дуже довгий.


Відмінності в даній продукції є, як за технологією виготовлення, так і за способом застосування.

Область застосування дисконтних карт на сьогоднішній день найрізноманітніша. Від мережевих магазинів, салонів краси і побутової електроніки до інтернет-магазинів.

Види пластикових карток та їх призначення: дисконтні, клубні, бонусні, накопичувальні, рекламні, страхові, ідентифікаційні. Як правило, карти видаються і дають право їх власникам мати знижку в тому закладі, яке її видало.

За способом виробництва карти можуть бути: зі штрих-кодом, прозорі, золоті, срібні, в кольорі, карти з номерацією, ідентифікаційні з нанесення фотографій, або іменних даних.

ДИЗАЙН ПЛАСТИКОВОЇ КАРТИ ДУЖЕ ВАЖЛИВИЙ!

Спеціально розроблений дизайн під ваш фірмовий стиль допоможе людині швидше ідентифікувати саме вашу компанію. Важлива не тільки яскравість, а й естетичність карти, яка формує гарне враження й ставлення до компанії. Також її зовнішній вигляд дозволить виділятися в гаманці:) Карта з вашим логотипом завжди буде нагадувати про вашу компанію, магазин, постійно мотивуючи зайти до вас ще!

Матове або лаковане покриття пластикової карти, тиснення на ній цифр чи назви, металізована обробка, вставки фотографій, і т.д. - на сьогоднішній день можна виготовити пластикові карти на будь-який, як то кажуть, смак і колір), але навіть звичайна пластикова карта без додаткових ефектів не залишить байдужим Вас та Ваших клієнтів!